var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-10091151-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Plėvelių, lipdukų ploteriavimas, pjaustymas. Ploteriavimo paslaugos.

pjaustymas peiliuku iki 160 cm pločio

Pjaustoma gali būti iš bet kokio pločio plėvelių iki 160 cm pločio medžiagų. Lipdukai tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti. Galimos įvairios plėvelės priklausomai nuo naudojimo paskirties. Pagrindinės panaudojimo sritys - interjero dekoravimas, pertvarų dekoravimas, stendų gamyba, reklaminių elementų gamyba, automobilių ar kitų transporto priemonių apklijavimas ir dekoravimas. Pjaustytų plėvelių pagalba galite, tiek atnaujinti pagrąžinti detales, tiek pasidaryti reikiamos reklamos!

Gaminame įvairius lipdukus dekoravimui ir reklamai. Iš tiekėjų katalogų galime pasiūlyti platų asortimentą įvairiausių plėvelių, bet kokiai paskirčiai. Jus ir mus riboja tik fantazija ir pinigai!

Visko neišvardinsim, paskambinkit ir mes patarsim! 

Nusibodo, pasikeitė, nusidėvėjo stiklo pertvaros ar kitas plotas, todėl siūlome atnaujinti 

savo

Mūsų dizaineriai patars kaip galima skoningai ir efektyviai panaudoti labai platų plėvelių spektrą. Sukursime, pagaminsime lipdukus ir jei reikia apklijuosime. Kad ir kas tai bebūtų, taps nauja ir gražu. Kreipkitės ir bus padaryta!

Plėvelių pasirinkimas ir paskirtis

Sukurta įvairių plėvelių, kurios turi tam tikrą paskirtį ar funkciją. Galite rinktis iš daugiau kaip 10 rūšių skritingų tipų plėvelių, neskaitant, skirtingų kokybės klasių plėvelių ir gausybės įvairių atspalvių! Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti atskirame apie plėvelių paskirtį ir pasirinkimą sukurtame puslapyje.

Plėvelės

Plėvelių pjaustymas
Plėvelių ploteriavimas

Išpjaustysime plėveles pagal jūsų poreikį
 
Uždėsime perkėlimo medžiagą (transportinę)

Paruošime pilnam tolimesniam panaudojimui

Jei reikia patys užklijuosime ant paviršių

Plėvelių klijavimas

Kad plėvelė taptu pavidalu

Jei reikia kažką pakeisti, atnaujinti ar personalizuoti. Galime apklijuoti įvairius paviršius. Stiklinius, metalinius, aliuminius, plastikinius. Klijuojame stendus, įvairius aparatus, stiklus, pertvaras, duris, nuorodas ir kita.
Atliekame savo gamybos vietoje arba jei reikia kliento patalpose.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.