Reklama ant automobilių

Kad automobiliai virstų reklama...

Važinėjanti reklama turi puikų efektą. Reklama ant automobilių puikiai matoma, atspindi jūsų veiklą, pomėgius. Automobilius galite ne tik papuošti apipavidalinant gražiais ir esteteškais elementais, bet ir logotipais, kurie suteiks žinomumą apie jus. Sportiniai automobiliai

Vartomi kalendoriai

Reklama ant automobilių - jums tai galimybė parodyti visuomenei jūsų veiklos pobūdį, pareklamuoti vardą arba produktus. Įmonės įvaizdis susideda iš daug dalykų - jos transportas ir automobiliai labai svarbi įvaizdžio dalis. Netgi veikla nėra tokia jau svarbiu vertinant įvaizdį. Žinoma, sporto automobiliai, ar pervežimo kompanijos tam turi skirti kur kas daugiau dėmesio, tačiau tai galioja ir daug kitų sričių. Reklama ant automobilių gali būti labai skirtinga ir prasideda nuo logotipo, kompanijos simbolių perteikimo ir baigiasi pilno automobilio apklijavimu reikiamom firmos spalvomis.

Reklama ant automobilių yra itin efektyvi, nes pasiekia daug potencialių klientų įvairiose skirtingose vietose. Kamščiuose įstrigę žmonės gali pakankamai ilgai ir atidžiai perskaityti jūsų reklamoje siunčiamą žinutę apie prekes ar paslaugas kurias atliekate.

Automobiliai dalyvauja gatvių eisme, taigi tai važinėjanti reklama! Kas gali būti geriau nemokamai platinamą reklamą. Savo žinutėje ant reklaminio teksto galite labai detaliai apibūdinti paslaugas arba produktus, iliustruoti juos grafika. Reklamos priėmimo efektyvumas, tiesiogiai priklauso nuo jos matomumo dažnumo, kuo daugiau, tuo geriau. 

Sėkmingo, žinomo verslo neatsiejama dalis – tinkama reklama. Reklama formuoja įvaizdį, žinomumą, pasitikėjimą, prieraišumą. Reklama patraukia sužinoti apie jūsų verslą daugiau, padeda daugiau parduoti.
Gatvėje važiuojantis ar stovintis automobilis, ypač naujas, apklijuotas reklama, suteikia užtikrintumo jausmą jūsų galimam verslo partneriui. Tai žmogaus psichologija. Niekada negalite žinoti, kaip galite susidurti su nauju klientu ar verslo partneriu, svarbu kad jus pastebėtų ir pasitikėtų.

Reklama ant automobilio, gali virsti gražiu dizainu. Jei pasirinksite apklijuoti didžiąją dalį savo automobilio ar autobusiuko, tuomet turite idealią situaciją pakeisti nuobodžią vientisą spalvą. Tuomet tai automobilio dekoravimas. Apklijavimas plėvele ne tik suteikia naują vaizdą, padeda išsiskirti, bet ir saugo. Plėvele apklijuoti automobiliai yra atsparesni išoriniam mechaniniam poveikiui, saugo nuo smulkių akmenukų įdaužų. Tai ypač aktualu, dažnai plaunant automobilius automatinėse plovyklose, kas neišvengiama jei norite švaraus įmonės transporto, o rankomis jo tikrai niekas iš darbuotojų plauti nenori.

Reklama labai svarbu jūsų žinomumui, tačiau nemažiau svarbūs: stilius bei įvaizdis. Stilingas įvaizdis - puiki reklama. Tik graži reklama, kuri sukuria ne tik tekstinę informaciją ir žinutę aplinkiniams, tačiau subtili, graži, patraukianti akį sukurdama jūsų stilių, gali atkreipti dėmesį ir būti įsiminta. Tada, galime teigti tikslas pasiektas.

Mūsų reklamos paslaugos tai dizaino kūrimas, derinimas, projektavimas. Nuo šiol galime pasiūlyti profesionalų maketavimą ant daugiau nei 8000 automobilių eskizų atitinkančių realią automobilio formą ir išmatavimus. Tereikia pasakyti arba parašyti savo automobilio pagaminimo metus ir modelį, mes savo ruoštu rasime visus jo matmenis iš visų penkių pusių. Tiksliai matysime visus formos lenkimus ir detalių tarpus, taigi galėsime tiksliai užvilkti dizainą, kuris atrodys gražiai ir tiksliai atkartos jūsų transporto linijas.
Dar daugiau, daugelis naujesnių automobilių turi ir 3D eskizus, taigi galėsime sumodeliuoti ir 3D vizualizavimą. Klientui pateikiame penkių pjūvių vaizdą ir svarbiausia 3D vizualizavimą, kurioje visu tūrių ir atitinkama transporto spalva galima matyti tiksliai kaip atrodys apklijuotas automobilis.

Po dizaino patvirtinimo seka automobilio paruošimas klijavimui. Šiuo atveju, mes pasirūpiname visais automobilio paruošimo darbais. Prieš klijuojant lipdukus automobilis turi būti kruopščiai nuplautas, dažnu atveju papildomai moluojamas nuo paviršiaus apnašų, ir palaikomas tinkamoje temperatūroje prieš klijuojant lipdukus. Lipdukų klijavimas yra tik techninis darbas, tačiau tam reikia gero apšvietimo, įrankių, pritaikytų patalpų, temperatūros ir detalaus brėžinio.

Tik išvardinta visa visuma leidžia tikėtis gero ir kokybiško rezultato, kuris džiugintų klientą ir mus kaip reklamos gamintojus. Su meile atliktas darbas, visada turi didesnį poveikį įspūdžiui.

Važinėjanti transporto priemonė turi tapti reklamos plotu, todėl siūlome apklijuoti 

jūsų

Mūsų dizaineriai patars kaip galima skoningai ir efektyviai išnaudoti reklaminį plotą. Sukursime, pagaminsime lipdukus ir apklijuosime. Kad ir kokia priemonė bebūtų apklijuosime ją savo patalpose arba jūsų nurodytoje vietoje. Kreipkitės ir bus padaryta!

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.