Reklaminės vėliavos

Būkite pastebimi iš toli, iš arti ir visus 360 laipsnių

Ula Kuprienė

Mobirise

Reklaminės, firminės vėliavos

Būkite matomi iš visur

Pagaminsime Jums reklamines vėliavas! 
Pastaruoju metu sugriežtinus išorės reklamos taisykles miestuose, reklaminės vėliavos kaip mobili reklamos forma įgavo dar didesnę reikšmę. Tai gali būti jūsų įmonės, produkto arba paslaugos reklama. Tai paprasta, greita ir efektyvi reklamos forma, kuria pasiekiate auditoriją, atkreipiate dėmesį. Bet koks renginys arba paroda, neapsieina be firminių, reklaminių vėliavų. Net ir vienas užrašas, kaip pavyzdžiui, "KIRPYKLA", gali pritraukti jums klientų tik dėl to kad jūs jau skiriatės iš kitų savo konkurentų!

Reklaminių vėliavų gamyba

Vėliavų panaudojimas labai įvairus. Tai gali būti reklaminės produktų vėliavos, renginių vėliavos. Tai gali būti įmonės firminės vėliavos, kurios atkreipia praeivių dėmesį šalia pastato ar atviresnėje erdvėje. Vėliavas labai lengva transportuoti ir montuoti įvairiomis sąlygomis ir įvairiose vietose. Pavyzdžiui, paplūdimyje ant smėlio, lauke ant pievos sąskrydžio metu. Lengva pastatyti šalia įėjimo į pastatą ant betono trinkelių. Puikiai tiks ir tvirtinti ant metalinių palapinių atramų arba šalia parodos metu. 

Vėliavos media

Vėliavų gamybai naudojama aukštos kokybės vokiška vėliavinė tekstilė, kurį pagaminta iš 100% poliesterio. Tai kokybiškas audinys, kuris lauko sąlygomis neleidžia spalvai blukti, nesensta ir yra atsparus UV spinduliams. Vėliavos ilgai atrodys kokybiškai, nesiteps ir yra skirtas daugkartiniam naudojimui jį supakuojant ir vėl išpakuojant renginių metu. Vėliavinį audinį galima skalbti skalbimo mašinose, naudojant kokybiškas skalbimo priemones ir neviršijant 40 laipsnių temperatūros, kad audinys nesusitrauktų.   

Spauda ant tekstilės

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Vėliava sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Pasirinkite jums tinkamą

Reklaminė vėliava gali būti įvairių formų: lašo, su įstrižu, lygiu, apvaliu arba įlinkusiu kraštu.
Galite rinktis jums priimtiniausią. Kiekviena forma unikali ir tinka tam tikrai prekei arba paslaugai reklamuoti. Reklaminės vėliavos gali būti naudojamas tiek lauke, tiek viduje. Nepriklausomai nuo vėliavos formos galima rinktis tam tikrai situacijai reikiamą stovą. Vėliavos lengvai surenkamos ir išardomos.
Dydis labai svarbu.
Galimi vėliavų dydžiai: 1.10m, 1.60m, 2.20m, 2.50m, 3.10m, 3.30m, 3.50m ir t..t
Patalpos viduje pilnai užtenka nuo 2 iki 2.5 metro aukščio. Tačiau lauke geriau žiūrisi visos vėliavos kurios yra aukštesnės nei 3 metrai. Visada galima pamaišyti ir padaryti skirtingų lygių vėliavas.

Vėliavų dydžiai

Detaliau apie stovus ir dėklus 

Siūlome eilę stovų ir dėklų visiems gyvenimo atvejams.
Stovų yra labai daug, tačiau pagrindiniai skirti vėliavos tvirtinimui į gruntą arba ant lygios dangos. Tai kryžminiai pagrindai su sukikliu arba be. Paprasti metaliniai pagrindai atitinkamai skirtingo svorio, skirti laukui ir vėliavos prilaikymui nuo vėjo. Taip pat siūlome įkalamus į žemę su arba be sukiklio. Taip pat gali būti už-kraunami svoriu, tvirtinami prie sienos. Jums tereikia numatyti vietą kur tvirtinsite ir mes jums patarsime. Ir visada gerai įsigyti kelis, jei planuojate vėliavą naudoti keliose vietose.

Vėliavų dėklai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.