Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai. Reklaminių stendų gamyba nuo lipdukų spausdinimo iki pjaustymo, klijavimo ant įvairių paviršių: PVC plastiko, aliuminio kompozito, putų polistirolo plokštės, organinis stiklas. Tobulas reklamins stendas yra toks, kuris patraukia visų praeivių dėmesį. Mes galime pagaminti tobulą reklaminį stendą.

Reklaminių stendų gamyba

Reklaminio stendo gamyba

Bet kokiam verslui reikia žinomumo. Reklaminiai stendai padės padidinti jūsų žinomumą ir pasiekiamumą. Pasigaminkite mažą arba didelį, pagal jūsų poreikį ar galimybes. Jei reikia didelio reklaminio stendo ar iškabos mes jums pasiūlysime aliuminio kompozito, PVC arba organinio stiklo konstrukciją, kuri pasižymės ilgaamžiškumu ir lengvu montavimu. Pasieksite savo tikslinį klientą arba informuosite visus apie siūlomas paslaugas. Reklamuokite savo verslą, paslaugas arba prekyba stilingai ir matomai.

Reklaminiai stendai

Sukursime reklaminius stendus  iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvų stendą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, užklijuosime, išpjausime, paruošime tvirtinimui, atvažiuosime ir jei reikia instaliuosime jūsų vietoje.

Kokius reklaminius stendus gaminame?

Reklaminis stendas

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklaminės iškabos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Reklaminės iškabos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Reklaminiai stoveliai

Galite reklamuoti savo produkciją bet kur. Jei tik jūsų produktas tinkamas ir stoveliui randate vietą jau puse darbo padaryta. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolio.

Reklaminiai skydeliai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. visur kur tik įmanoma. Skydelius gaminame iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklaminių stendų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Pasirinkite medią

Reklaminių stendų pagrindui naudoti siūlome kelias media medžiagas. Stadur putų polistirolio plokštės, PVC plastikas, organinis stiklas, aliuminio kompozitas. 
Lengvas kaip oras STADUR SF putų polistirolo plokštė. Populiarus ir daugeliui vietų tinkantis PVC plastikas. Skaidrus organis stiklas kada reikia permatomumo. Aliuminio kompozitas, kada reikia standumo ir tvirtumo.

Plėvelė rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Media ant kurios klijuojama sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Gaminame bet kokį iki 150x300 cm

Bendrai gaminių formatas nėra ribojamas jei gaminiai sujungiami tarpusavyje. Tačiau vientiso gaminio formatas ribojamas pagal media medžiagą iš kurio gaminamas. Daugelis jų matomai dėl transportavimo gaminami 150x300 cm dydžio. Taigi jūsų stendas dalinai aprobotas iki pastarojo dydžio.

Popieriaus formatai

Pasirinkite kokio laminavimo reikia?

Reklaminius stendus galime pagaminti ir laminuotus. Taip reklamą apsaugosite nuo UV spindulių, spauda išliks ryškesnė, nesusibraižys nuo aplinkos poveikio ir galėsite pasirinkti atspalvį. Laminatas gali būti matinis arba blizgus.

UV filtras laminatas

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.