Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai yra labai populiarus produktas, kurio pagalba galite raklamuoti savo veiklą įvairiuose parodose ar kituose renginiuose.. Reklaminių stendų gamyba nuo lipdukų spausdinimo iki pjaustymo, klijavimo ant įvairių paviršių: PVC plastiko, aliuminio kompozito, putų polistirolo plokštės, organinis stiklas. Tobulas reklaminis stendas yra toks, kuris patraukia visų praeivių dėmesį. Mes galime pagaminti tobulą reklaminį stendą.

Galime spausdinti 6 spalvomis ir reikalui esant pridėti papildomą BALTĄ spalvą.

Spalvingumas

Galime tiesiogiai spausdinti ant įvairiausių medžiagų, neatsižvelgiant į jų spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ir ant juodo plastiko.

Medžiagų įvairovė

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere.

Ekologija

Reklaminių stendų gamyba

Reklaminio stendo gamyba

Bet kokiam verslui reikia žinomumo. Reklaminiai stendai padės padidinti jūsų žinomumą ir pasiekiamumą. Pasigaminkite mažą arba didelį, pagal jūsų poreikį ar galimybes. Jei reikia didelio reklaminio stendo ar iškabos mes jums pasiūlysime aliuminio kompozito, PVC arba organinio stiklo konstrukciją, kuri pasižymės ilgaamžiškumu ir lengvu montavimu. Pasieksite savo tikslinį klientą arba informuosite visus apie siūlomas paslaugas. Reklamuokite savo verslą, paslaugas arba prekyba stilingai ir matomai.

Reklaminiai stendai

Sukursime reklaminius stendus  iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvų stendą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, užklijuosime, išpjausime, paruošime tvirtinimui, atvažiuosime ir jei reikia instaliuosime jūsų vietoje.

Kokius reklaminius stendus galime pagaminti?

Reklaminis stendas

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklaminės iškabos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Reklaminės iškabos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Reklaminiai stoveliai

Galite reklamuoti savo produkciją bet kur. Jei tik jūsų produktas tinkamas ir stoveliui randate vietą jau puse darbo padaryta. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolio.

Reklaminiai skydeliai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. visur kur tik įmanoma. Skydelius gaminame iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Lentelių gamybos specifikacijos

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Didelis medijos pasirinkimas

Mes galime atspausdinti ant įvairių medžiagų: PVC plastiko, aliuminio kompozito plokščių, organinio stiklo, kartono, putų polisterolio plokščių, medienos plokščių ir daugeli kitų.  Medžiagos gali būti įvairių spalvų, nes galime spausdinti su papildoma balta spalva.

spausdinimas ant medziagos
Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas, taip pat papildomai galime pridėti BALTĄ spalvą, kuri leidžia spausdinti ant tamsių medžiagų.  

Spalvų paletė CMYK + LCLM
Neapsiribokite standartiniu formatu

Gaminio forma nebėra ribojama, galime išpjaustyti įvairias netaisyklingas formas. Vientiso gaminio formatas ribojamas pagal media medžiagą iš kurio gaminamas. Daugelis jų matomai dėl transportavimo gaminami 200x300 cm dydžio. Taigi jūsų reklama dalinai apribota iki pastarojo dydžio.

Popieriaus formatai
Kita

Spauda ant plokščio paviršiaus yra su pecialiu sluoksniu, kuris apsaugo spaudą, bet jeigu norite stipresnės apsaugos, spaudą laminuojame su specialiu laminatu. Hp Latex spausdinimo būdas yra laikomas draugišku aplinkai, todėl ši spauda neskleidžia nemalonaus kvapo, taip pat daž-nai naudojama namų interjere.

UV filtras laminatas

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.