Reklamos projektavimas, gamyba, paslaugos

Reklamos niekada nebūna per daug. Tik ne vietoj ir ne tokia.

Ula Kuprienė

Be reklamos negerai

Pagaminsime Jums reklamą! 
Idėjas verčiame dizainu. Dizainą keičiame spaudos produkcija. Spaudos produkcija, tampa reklama.
Reklama virsta pelnu Jums.

Viskas sklandžiai ir paprastai. Viskas vienoje vietoje. Reklamos dizainas ir maketavimas. Reklaminės spaudos spausdinimas. Reklamos klijavimas ant įvairių paviršių. Reklaminių stendų iš kartono, PVC, organinio stiklo gamyba. Reklamų klijavimas ant įvairaus transporto. Reklaminiai lauko tentai. Visa tai papildo jūsų įmonės žinomumą ir pritraukia naujų klientų.

Pasirinkite dydį:

Mobili reklamos forma. Lengva pritaikyti pagal renginį, pagal datą ir svarbiausia pakankamai efektyvi. Tai vienas populiariausių reprezentacinių reklamos gaminių, naudojamas parodose, seminaruose, mokymuose. Lengvai atnaujinsite su renginiu susijusią informaciją, nes roll up stende spaudą keisti galima vėl ir vėl, o spauda ant ištraukiamo banerio atspausdinama per kelias valandas.

Roll up reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklaminės nuorodos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Informacinės nuorodos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Reklaminiai stoveliai

Galite reklamuoti savo produkciją bet kur. Jei tik jūsų produktas tinkamas ir stoveliui randate vietą jau puse darbo padaryta. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolio.

Reklaminiai skydeliai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. visur kur tik įmanoma. Skydelius gaminame iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklama ant transporto

Kad transportas virstų reklama

Išnaudokite savo ar įmonės transportą reklamai. Puikiai matoma, efektyvi reklama ne tik padidins jūsų verslo žinomumą, bet ir įpareigos jį vairuojantį darbuotoją vairuoti atsakingai, mandagiai ir prižiūrėti transportą. Daugiau apie reklamą ant transporto.

Reklamų klijavimas

Kad spauda taptu pavidalu

Jei reikia kažką pakeisti, atnaujinti ar personalizuoti. Galime apklijuoti įvairius paviršius. Stiklinius, metalinius, aliuminius, plastikinius. Klijuojame stendus, įvairius aparatus, stiklus, pertvaras, duris, nuorodas ir kita.
Atliekame savo gamybos vietoje arba jei reikia kliento patalpose. Daugiau apie reklamų klijavimą.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.