Reklamos gamyba

Reklamos niekada nebūna per daug. Tik ne vietoj ir ne tokia.

Ula Kuprienė

Mobirise

Reklamos gamybos sprendimai

Pagaminsime Jums reklamą! 
Idėjas verčiame dizainu. Dizainą keičiame spaudos produkcija. Spaudos produkcija, tampa reklama.
Reklama virsta pelnu Jums.

Viskas sklandžiai ir paprastai su iPRINT reklamos gamybos sprendimais. Mes siūlome įvairią reklamą jūsų verslui, nuo reklaminių lipdukų iki reklaminių stendų, tentų ar vėliavų. Mūsų  gaminama reklama yra įvairi ir kiekvienas verslas ar veikla suras sau tinkamą reklamą. Nežinote tiksliai kokios reklamos jums reikia? Susisiekite su mūsų vadybininke ir mes padėsime jums apsispręsti.  Ilga patirtis mus padarė reklamos gamybos ekspertais, todėl nedelskite ir kreipkitės į IPRINT, mes pagaminsim jums reklamą.
Reklamos gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pagamintą reklamą pristatome visoje Lietuvoje.

Mobilių reklamų gamyba

Pasirinkite dydį:

Gaminame įvairią mobilią reklamą. Lengva pritaikyti pagal renginį, pagal datą ir svarbiausia pakankamai efektyvi. Tai vienas populiariausių reprezentacinių reklamos gaminių, naudojamas parodose, seminaruose, mokymuose. Lengvai atnaujinsite su renginiu susijusią informaciją, nes roll up stende spaudą keisti galima vėl ir vėl, o spauda ant ištraukiamo banerio atspausdinama per kelias valandas. Labai patogi transportacija, nes Roll up stendas turi savo dėklą. Pasigaminkite mobilią reklamą.

Roll up reklaminiai stendai

Stacionarios reklamos gamyba

Reklaminiai stendai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklaminės nuorodos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Informacinės nuorodos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Reklaminiai stoveliai

Galite reklamuoti savo produkciją bet kur. Jei tik jūsų produktas tinkamas ir stoveliui randate vietą jau puse darbo padaryta. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolio.

Reklaminiai skydeliai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. visur kur tik įmanoma. Skydelius gaminame iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.