Reklamos gamyba, paslaugos

Reklamos niekada nebūna per daug. Tik ne vietoj ir ne tokia.

Ula Kuprienė

Be reklamos negerai

Pagaminsime Jums reklamą! 
Idėjas verčiame dizainu. Dizainą keičiame spaudos produkcija. Spaudos produkcija, tampa reklama.
Reklama virsta pelnu Jums.

Viskas sklandžiai ir paprastai. Reklamos gamyba IPRINT spaustuvėje. Mes siūlome įvairią reklamą jūsų verslui, nuo reklaminių lipdukų iki reklaminių stendų, tentų ar vėliavų. Mūsų  gaminama reklama yra įvairi ir kiekvienas verslas ar veikla suras sau tinkamą reklamą. Nežinote tiksliai kokios reklamos jums reikia? Susisiekite su mūsų vadybininke ir mes padėsime jums apsispręsti.  Ilga patirtis mus padarė reklamos gamybos ekspertais, todėl nedelskite ir kreipkitės į IPRINT, mes pagaminsim jums reklamą.
Reklamos gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pagamintą reklamą pristatome visoje Lietuvoje.

Pasirinkite dydį:

Mobili reklamos forma. Lengva pritaikyti pagal renginį, pagal datą ir svarbiausia pakankamai efektyvi. Tai vienas populiariausių reprezentacinių reklamos gaminių, naudojamas parodose, seminaruose, mokymuose. Lengvai atnaujinsite su renginiu susijusią informaciją, nes roll up stende spaudą keisti galima vėl ir vėl, o spauda ant ištraukiamo banerio atspausdinama per kelias valandas.

Roll up reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklaminės nuorodos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Informacinės nuorodos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Reklaminiai stoveliai

Galite reklamuoti savo produkciją bet kur. Jei tik jūsų produktas tinkamas ir stoveliui randate vietą jau puse darbo padaryta. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolio.

Reklaminiai skydeliai

Nuo didelio iki mažo. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. visur kur tik įmanoma. Skydelius gaminame iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Reklama ant transporto

Kad transportas virstų reklama

Išnaudokite savo ar įmonės transportą reklamai. Puikiai matoma, efektyvi reklama ne tik padidins jūsų verslo žinomumą, bet ir įpareigos jį vairuojantį darbuotoją vairuoti atsakingai, mandagiai ir prižiūrėti transportą. Daugiau apie reklamą ant transporto.

Reklamų klijavimas

Kad spauda taptu pavidalu

Jei reikia kažką pakeisti, atnaujinti ar personalizuoti. Galime apklijuoti įvairius paviršius. Stiklinius, metalinius, aliuminius, plastikinius. Klijuojame stendus, įvairius aparatus, stiklus, pertvaras, duris, nuorodas ir kita.
Atliekame savo gamybos vietoje arba jei reikia kliento patalpose. Daugiau apie reklamų klijavimą.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.