Savekopijuojančių blankų gamyba, spausdinimas

Tai rankinis kopijavimo būdas. Greitas ir patogus, kada reikia patvirtinimo, kopijos apie prekes, paslaugos atlikimo patvirtinimą. Pasaulis keičiasi, naudojame mažiau popieriaus, tačiau kai kuriose situacijose, vis dar reikia parašo ant kelių dokumento kopijų vienu metu.

Savekopijuojantys blankai

Lengva kopija

CMR blankai, įvairūs aktai, pinigų priėmimo ir kiti orderiai, visokie kvitai ir važtaraščiai, viskas daugumoje spausdinama ir ant save kopijuojančių lapų. Keičiasi kopijuojamų lapelių spalva ir kiekis. Internetas, planšetės keičia senai nusistovėjusią tvarką, tačiau klasika išlieka visada. 

Savekopijuojantys blankai

Savekopijuojančių blankų spausdinimas

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafine programa profesionaliai sukursime reklaminius arba užrašų lapelius.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: logotipus, fonus, tekstą.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, suklijuosime, surūšiuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime pasiūlyti pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau blankai skirtingi. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. 

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio bloko dydžio ir papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė vokų kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINIS MENIU

Katalogas ar knygutė sudėtinis produktas iš vidinių lapelių ir viršelio. Katalogas turi minkštą viršelį ir jie tarpusavyje gali būti segami arba klijuojami. Knygutė segama kabėmis, rišama spirale arba klijuojama.

PRABANGUS MENIU

Kaip ir klasikinis meniu ar valgiaraštis papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Savekopijuojantys blankai detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki formato

Pasirinkite spalvas

Savekopijuojančius blankus spausdiname ant kalkinio Reacto 56 gsm popieriaus. Produkcija įvairios paskirties: CMR blankai, kasos pajamų ir išlaidų orderiai, įvairios sąskaitos, darbų aktai, prekių ar paslaugų kvitai ir t...
Jums reikia pasirinkti atitinkamas spalvų kombinacijas, kaip turėtų atrodyti jūsų galutinis komplektas. Dažniausios kalkinių lapelių spalvos: balta, rausva, gelsva, žalsva, melsva.

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. 

CMYK spalvos

Pasirinkite savo formatą

Save kopijuojantys blankai būna suklijuoti blokais, po tam tikrą skaičių lapelių. Lapelių blokų formatas paprastai būna nedidelis, atitinkamai: A6, A5 arba A4 formato. 

Popieriaus formatas

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangispauda.lt

UV lakas ant spaudos

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.