Spaudos spaustuvė Kaune

Geriausi  spaudos sprendimai nuo 2009

Skaitmeninė lapinė, ruloninė spauda

01.

Lapinė skaitmeninė spauda

Gaminama produkcija: vizitinės kortelės, atvirukai, bukletai, brošiūros, katalogai, meniu, spauda ant vokų, skrajutės, lankstinukai ir t.t..

02.

Ruloninė skaitmeninė spauda

Gaminama produkcija: etiketės, plakatai, tapetai, pakuotė ir bet kuri komercinė spauda.

03.

Plačiaformatė ruloninė skaitmeninė spauda

Gaminama produkcija: įvairūs lipdukai, plakatai, baneriai, PVC tentai, drobės, tekstilės, foto tapetai ir t.t..

Skaitmeninė plačiaformatė ruloninė spauda

Skaitmeninė spauda – populiarus šiandienos terminas, naudojamas žmonių spaudos rūšiai nusakyti. Vis tik to termino reikšmė daugeliui suprantama kiek klaidingai. Žmonės tiesiogiai nesusiję su spausdinimu ir spaustuvėmis tokį terminą savo poreikiams apibūdinti dažnai naudoja netiksliai. Visa didžioji dalis mūsų dabartinių technologijų yra skaitmeninės, ne išimtis ir spausdinimas. Klientai linkę manyti, kad skaitmeninė spauda tai: vizitinės, atvirukai, bukletai ir panašūs dalykai. Tačiau, viską spausdinimo technologijose jau seniai pakeitė skaitmeninimas, net ir ofsetinėje spaudoje.
Taigi skaitmeninė beveik visa spauda, tai būdas perduoti duomenis į spausdinimo techniką, kuri savo ruoštu naudoja specializuotas programas jau į mašininę kalbą perverčiančias duomenis, kuriuos pastarosios ir atspausdina.

Skaitmeninės spaudos privalumai. Daugelis mėgsta pabrėžti, „nuo 1 vnt., maži tiražai, ir t.t...“
O tiesa ta, kad tų privalumų yra tiek daug, kad net neverta vardinti.
Mes spausdiname tik skaitmeniniu būdu ir spausdiname bei gaminame labai daug įvairios produkcijos.

Skaitmeninės spaudos rūšys

01.

Lapinė skaitmeninė spauda

Skaitmeninė lapinė spauda - tai lapais spausdinama spauda. Lapo formatas gali skirtis priklausomai kokia technika spausdinama. Xerox, Konica-Minolta, Canon populiariausi spausdintuvai spausdina maždaug 320x450 mm ir padidintą formatą iki 330x640 mm dydžio. Lapinės spaudos tipinė produkcija: vizitinės kortelės, atvirukai, bukletai, brošiūros, katalogai, meniu, spauda ant vokų, skrajutės, lankstinukai.
Pagrindinis privalumas, greitai keičiama media ant kurios spausdinama, mažai pritaisomo broko, maži ir dideli tiražai, kokybė prilygstanti "etalonu" laikomai ofsetinei spaudai.

02.

Ruloninė skaitmeninė spauda

Ruloninė spauda - suprantame iš pavadinimo, kad spausdina iš rulono į pasirinktinai pagal spaudos mašinos konfigūraciją: į kitą ruloną arba karpo lapais. Ruloninė spauda labiau tinkama tiražavimui. Tai nėra tinkamas labai mažiems tiražams būdas, nes rulono medijos pakeitimas imlus laikui ir darbo pradžios kaina keliasdešimt eurų. Taigi, tai didesniems tiražams skirtas spausdinimo būdas labai sėkminga alternatyva ofsetiniai lapinei spaudai. Galima pagaminti įvairią ir tą pačia produkciją, viskas priklauso ant kokios media spausdinsime ir ką turime atlikti pospaudiminiuose darbuose. Formatas skirtingas plotis 330 mm, 520 mm ir panašus. Supjaučiui per ilgi gaunamas pvz. B2 formatas, tinkamas knygom ar panašiai. Tipinė produkcija: etiketės, plakatai, pakuotė ir bet kuri komercinė spauda.

03.

Plačiaformatė ruloninė skaitmeninė spauda

Kaip ir ruloninė spauda, tačiau gyvenime įprasta plačiaformate spauda vadinti maždaug nuo 100 cm pločio. Maksimalus plotis gali siekti ir 5 m pločio, tačiau populiariausi pločiai 160 cm ir 240 cm. Spausdinama ant rulonais vyniojamų medžiagų. Plačiaformatės spaudos medijų pasirinkimas yra kiek kitoks, nei ruloninės siauresnės spaudos atveju. Skaitmeninę plačiaformatę spaudą matome kiekvieną dieną – šalikelės reklamose, reklamose ant transporto priemonių, vidaus interjere ar parduotuvių apipavidalinime ir t.t...
Tipinė produkcija: įvairūs lipdukai, plakatai, baneriai, PVC tentai, drobės, tekstilės, foto tapetai. Plačiaformatės spausdinimui naudojamas rašalas, pagal produkcijos paskirtį ir panaudojimą gali būti ekosolventas, UV rašalas arba lateksas. Skiriasi jų atsparumas poveikiui, kaina ir ekologiškumas.  

Spaudos 
procesas

Skaimeninė spausdinimo technologija. Skaitmenine spauda laikomas procesas, kurio metu galutinė spaudos produkcija yra gaunama tiesiai iš failo, apeinant darbui imlias ir neautomatizuotas operacijas. Dalis skaitmeninės spaudos sistemų tiražo spausdinimo metu leidžia ant kiekvieno egzemplioriaus užnešti kintamą informaciją.

Spaudos sprendimai jūsų verslui

Mobirise

Spaudos efektyvumas

Verslo sėkmė priklauso nuo detalių. Ne veiklos sritis ar patirtis lemia geresnius ar blogesnius rezultatus, bet detalės. Detalės slypi įvairiuose sprendimuose, kur ir kada investuoti, kokius žmones pritraukti į komandą bei rinkos poreikių numatymas.

Mobirise

Viskas vienoje spaustuvėje

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

Greitis

Žaibiškas. Viską gaminame individualiai, tačiau turime daug greitos ir apmokytos technikos, kuri viską atlieka itin greitai.

Kokybė

Aukšta. Stengiamės visur ir visada. Neklysta kas nedirba, jei reikia taisom.

Aptarnavimas

Puikus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Skiriame vienodai dėmesio ir studentui ir įmonės vadovui.

Kaina

Tiesiog muzika ausims. Niekada negadina nuotaikos.         

Spaustuvės

Darbo laikas

  • Pirmadienis8.00 - 18.00
  • Antradienis8.00 - 18.00
  • Trečiadienis8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis8.00 - 18.00
  • Penktadienis8.00 - 18.00
  • Šeštadienisnedirbame
  • Sekmadienisnedirbame