Skrajučių gamyba

Tai puikus būdas mūsų skaitmeniniame pasaulyje pateiktį savo norimą informaciją klasikiniu ir įsimenamu būdu. Skrajutės yra labai populiarus reklamos būdas. iPRINT gamina aukštos kokybės skrajutes ant patvaraus popieriaus. Užsisakykite šiandien ir nepasigailėsite. Su šypsena gatvėje įteikta skrajutė ar atitinkamai auditorijai išdalinta skrajutė kartu su dienraščiais ar įdėta į pašto dėžutę yra vienas pigiausių ir efektyviausių reklamos būdų. Efektyvumą labiausiai lemia tikslinės auditorijos pasirinkimas, tačiau nepamirškite, kad taip pat svarbu ką ir kaip pateikiate pačioje skrajutėje.

Skrajutės

Vienas iš populiariausių tiesioginės reklamos formatų Lietuvoje. Skrajutės paprastai nedidelio A6 ar panašaus formato lapeliai su pagrindine informacija apie prekes, paslaugas ar akcijas. Skrajutės privalumas – joje sutalpinama labai mažai reklaminės informacijos, kuri gali būti akcentuota ir naudinga Jūsų klientams.

Skrajutės

Skrajučių spausdinimas

Kad ir kokia veikla užsiimate, tiks daugeliui: produkcijos ar paslaugų skrajutė; akcijos reklamavimas; renginių reklamavimas; paslaugų ar prekių kainynas. Bet kokia informacija gali tilpti net ir į skrajutę bei paskleista per labai trumpą laiką į daugelį pašto dėžučių. Dar daugiau, gali būti lengvai išdalinta tiesiog gatvėje ar kitoje viešoje vietoje.

Skrajučių gamybos etapai

SKRAJUČIŲ MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe InDesign programa profesionaliai sukursime efektingą skrajutę, kurią galėsite naudoti tuoj pat.

SKRAJUČIŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, produktų detales.     

SKRAJUČIŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai supjausime, surūšiuosime, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Skrajutė - dažniausiai A6 arba panašaus dydžio lapelis, proklamacija.
Internetas

Neturite skrajutės maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ SKRAJUČIŲ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau jūs greičiausiai vis tiek norėsite susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės sugalvoti išdėstymą, parinks nuotraukas, sutvarkys tekstą.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas skrajutės stilius, kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

SKRAJUČIŲ KAINA?

Kainos kiekvienu skrajutės atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS SKRAJUČIŲ GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 1-3 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Skrajutes spausdiname ir gaminame Kaune. Siunčiame per DPD ir OMNIVA visur Lietuvoje. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Skrajučių gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite skrajučių popierių

Skrajutėm spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems gaminiam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-300 gsm popierių. 

Popierius

Kokias skrajučių spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. 

Spalvingumas

Pasirinkite skrajučių formatą

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A6, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti skrajutėje išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. 

Formatai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.