Tiesioginė spauda ant plokščių paviršių

Informacinių lentelių, reklaminių stendų ir kitų produktų gamyba tiesiogiai spausdinant ant PVC plastiko, organinio stiklo, kartono ir kitų plokščių paviršių. 

Spauda ant ploksciu pavirsiu

Tiesioginė spauda su HP Latex


Nuolatos atsinaujiname ir tobuliname savo technologijas, todėl nuo šiol galime pagaminti įvairias lenteles, stendus, skydus su tiesiogine spauda ant medžiagos. Tai daug ekologiškesnis gamybos būdas, taip pat šios spausdinimo technologijos spauda yra daug tvirtesnė . Daugiau apie Latex spaudą.

spauda ant ploksciu pavirsiu

Ką galime pagaminti?

Informacinės lentos

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Informacinės nuorodos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Informacinės nuorodos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Įvairūs stendai

Galite pagaminti įvarius stendus, poperius, kuriuos matote parduotuvėse, prekybos centruose, parodose. 

Kita

Gali atspausdinti ant plokščio paviršiaus ir išpjaustyti jūsų norimą formą. Nuo šiol nesame apriboti tik geometrinėmis figūromis, mes galime išpjaustyti plastiką, organinį stiklą, aliuminio kompozitą ir kitas medžiagas pagal norimą formą.

Medžiagos, spalvingumas, formatai ir kita

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Didelis medijos pasirinkimas

Mes galime atspausdinti ant įvairių medžiagų: PVC plastiko, aliuminio kompozito plokščių, organinio stiklo, kartono, putų polisterolio plokščių, medienos plokščių ir daugeli kitų.  Medžiagos gali būti įvairių spalvų, nes galime spausdinti su papildoma balta spalva.

Plėvelė rulonuose
Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas, taip pat papildomai galime pridėti BALTĄ spalvą, kuri leidžia spausdinti ant tamsių medžiagų.  

Spalvų paletė CMYK + LCLM
Neapsiribokite standartiniu formatu

Gaminio forma nebėra ribojama, galime išpjaustyti įvairias netaisyklingas formas. Vientiso gaminio formatas ribojamas pagal media medžiagą iš kurio gaminamas. Daugelis jų matomai dėl transportavimo gaminami 200x300 cm dydžio. Taigi jūsų reklama dalinai apribota iki pastarojo dydžio.

Popieriaus formatai
Kita

Spauda ant plokščio paviršiaus yra su pecialiu sluoksniu, kuris apsaugo spaudą, bet jeigu norite stipresnės apsaugos, spaudą laminuojame su specialiu laminatu. Hp Latex spausdinimo būdas yra laikomas draugišku aplinkai, todėl ši spauda neskleidžia nemalonaus kvapo, taip pat daž-nai naudojama namų interjere.

UV filtras laminatas
Būti matomam svarbiausia. Niekas nepastebės, jei nesirodysi.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.