UV spauda, su laku ir folija

Kokybė reiškia atlikti viską gerai, kai  niekas neverčia to daryti.

Henris Fordas

Mobirise

Skaitmeninis spaudos lakavimas

Spauda su UV laku Kaune. Skaitmeniniu būdu UV lakas padengiamas ant objektų, dalinis lakavimas, arba išskirtinė lako tekstūra. Spaudos su laku gamyba nuo 10 vnt. per 2-4 darbo dienas. 

Pasirinkite popierių

Naudojama media gali būti labai įvairi. Nuo šiuo metu labai populiaraus perdirbto popieriaus ar gofro kartono ir dekoratyvinių media popierių. Be jokių storio ar gramatūros apribojimų (be skaitmeninės CMYK+ spaudos). 

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius gaminius prestižui ir prabangai pabrėžti. 

Spalvingumas CMYK

Pasirinkite A3 arba susikurkite savo

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A3, A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi viršelį galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. 

Popieriaus formatai

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių. Laminatas - matinis ar blizgus ar su "soft touch" pojūčiu. Tai lyg aksomas jūsų rankose. Žinoma kampų apvalinimas, kartais minimalizmui užtenka ir to.
Daugiau išskirtinumo - QR kodas. Taip jei reikia, kad informacija nesimatytų, bet ja būtų galima nuskaityti. Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Skaitmeniniu būdu uždedama folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

Prabangios vizitinės pavyzdys
UV lako dengimas UV lako spausdinimas

Geriausi gražios spaudos sprendimai

Atvirukai, kvietimai, sveikinimai

Išskirtiniu grožiu ir meniškumu dekoruoti atvirukai nepaliks abejingų.

Diplomai, padėkos, sertifikatai

Diplomas ar serfikatas turi būti įspūdingas.

Katalogų, meniu, knygų viršeliai

Kada reikia pabrėžti prekių ar paslaugų katalogo arba knygos viršelio elementus.

Pakuotė

Pakuotė padeda parduoti, reikia įspūdingos ir atkreipiančios dėmesį.

Neturite vizijos ar maketo?

Nieko tokio, pasiūlysime mes

PASIŪLYSIME SAVO VIZIJĄ IR STILIŲ

Su skaitmeninės spaudos spaudinių grafikos patobulinimų priemone ir talentingo dizainerio maketo paruošimu galima padaryti taip, jog iš esmės nekeičiant maketo jūsų naujas patobulintas spaudas taps įspūdingas ir prabangus. Naudojama įvairi folija paryškinti maketo detales, kartu naudojant UV lako tekstūros ir aukščio konfigūracijas galima iš bet kokio maketo padaryti meną. Taip meną, nes tik taip tikslingiausia reikėtų apibūdinti naujausias skaitmeninės technologijos galimybes. Tai peržengia šilkografijos ir fleksografijos ribas. Esmė, kad tekstūros gali būti persipinančios ir tokios smulkios, kad jokiu iki šiol naudotų spaudos būdu to neįmanoma atkurti ant popieriaus, kartono ar plastiko.

Tai leidžia gaminti, net ir kelis bandomuosius vienetus savo pakuotei ar katalogui. Nesunkiai galima užsisakyti papildymą savo užsakymui ar pakartotiniam perspaudimui. Jokių formų, klišių, tiesiog skaitmeninis daugiasluoksnis specialiai paruoštas maketas.

Naudojama media gali būti labai įvairi. Nuo šiuo metu labai populiaraus perdirbto popieriaus ar gofro kartono ir dekoratyvinių media popierių. Be jokių storio ar gramatūros apribojimų.

Dizainas – tai svarbiausia išnaudojant skaitmeninių spaudinių grafikos patobulinimus. Failų paruošimas atsižvelgiant į kliento norus ir produkto gamybos ypatumus leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.

Tai kas geriausia šiandien, mes tai siūlome. Reikia tik poreikio, vizijos ir truputi laiko tai įgyvendinti.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-4 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Spaudą su UV laku gaminame Kaune. Produkciją siunčiame per kurjerius DPD arba OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

PRABANGISPAUDA.LT

Prabangi ... Prestižinė ... Pakelianti vertę.

Mobirise

UV lako spausdinimas ir gamyba

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.