Reklaminai tentai

Tentas gali būti visoks: reklaminis, informacinis, dekoracija netgi kaip saulės uždangalas. Tentas nepakeičiama lauko reklamos forma su jūsų paslaugų ar gaminių reklama. Naudokite bet kur: ant sienos, ant tvoros, transporto ar pastolių. Reklaminiais tentais galima paslėpti tuščias statybų ar kitos vietos tvoras. Taip pat gali patraukti keleivių dėmesį pakelėje.

Tentų spausdinimas

Tentų gamyba

Reklaminiai tentai, gali būti labai įvairus. Vyrauja lauko reklaminiai tentai skirti pakelės stendams. Atvaizduojami stambūs reklaminiai objektai, su neperdėtai daug informacijos. Vidaus tentai gali būti tuo pačiu vidaus dekoaracijos detalė. Permatomi porėti tentai naudojami statybose ar vėjuotose vietose. Statybinės tvoros, pertvaros, ar sienos, kai kada tiesiog reikia kažką paslėpti ar pagražinti!

Tentų gamyba

Reklaminių tentų gamybos etapai

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvų maketą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

ATLIKIMAS nuo A iki Z

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, supjausime, suvirinsime šonų kraštus, sudėsime žiedus.

Kokius reklaminius tentus gaminame?

Lauko tentai

Reklaminiams skydams

Viena iš pigiausių reklamos formų – reklaminis lauko tentas. Didelis ir lengvai pastebimas, pakabintas aukštai ant reklaminio stendo. Matomumas garantuoja, kad jūsų paslauga ar produktas bus pastebėtas. Lauko reklaminiai tentai gali būti lengvai kabinami ant pastatų sienų, tvorų, laikiklių, pavėsinių ar statybvietėse. Tentai lengvai tvirtinami gumine įtempiama virve arba plastikiniais užtraukėjais.

Vidaus tentai

Fotosienelėms, informaciniai, dekoravimui

Vidaus reklaminiai tentai suteikia labai daug pritaikomumo ir panaudojimo paskirčių. Vidaus tentai gali būti fotosiena renginių metu, reklaminė sienelė, jei reikia reklamos vidaus renginio metu, kuomet norima pasiekti įspūdį ir matomumą, o mobilūs reklaminiai stendai yra per maži arba per brangūs vienkartiniams renginiams. Tentai gali būti jūsų širma vietos erdvei sudalinti. Gali tapti informaciniais tentais jei riekia pateikti planą arba informaciją apie maršrutą. Pagaliau vidaus tentai puiki ir pigi dekoravimo priemonė senoms arba negražioms sienoms paslėpti. Reikia tik fantazijos.

Tentai permatomi

Porėti, "mešai', vėjo pralaidumui padidinti, šviesos pralaidumui padidinti

Permatomi tentai – kitokie tentai, skirti pridengti, paslėpti, arba specifiniai reklamai. Tai skylėtas tentas, ant kurio galima spausdinti vaizdą, tačiau vaizdas nebe toks ryškus. Panaudojamas kaip meninis akcentas, nes ne toks kaip įprastas. Gali būti tvirtinamas lauke kur vėjuota ir tokiu būdu jis netampa burė. Tvirtinimas ir ant tvorų, arba sienų kur reikalingas dalinis permatomumas arba apšviestumas. 

Neturite reklaminių tentų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Reklaminiai tentai, gali būti labai įvairus. Vyrauja lauko reklaminiai tentai skirti pakelės stendams. Atvaizduojami stambūs reklaminiai objektai, su neperdėtai daug informacijos. Vidaus tentai gali būti tuo pačiu vidaus dekoaracijos detalė. Permatomi porėti tentai naudojami statybose ar vėjuotose vietose. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 3-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Tentų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Pasirinkite mediją

Tentam  naudojama specialiai sukurta PVC plastiko media, kuri pritaikyta daugkartiniam suvyniojimui, yra pakankamai atspari braižymuisi ir drėgmei. Naudojami ilgalaikei ir trumpalaikei reklamai. Skiriasi tentų paviršinė faktūra. Pagrinde laukui naudojama 440 gsm storio tentai. Vidaus tentai švelnesnės faktūros ir truputi plonesni. Tento kraštai užlenkiami ir sulituojami, maksimaliam tvirtumui jį tempiant ant reklaminių stendų. Tvirtinimui naudojami žiedai, kurie paprastai tvirtinami kas 30 cm. 

Popierius rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Media sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Parenkame bet kokį iki 320 cm pločio

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 320 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. 

Popieriaus formatai

Pasirinkite kokio suvyniojimo reikia?

Lipnias etiketes klijuojant pramoniniu būdu, būtinas gamybos linijoje naudojamas atitinkamas susukimas. Pasirinkite koks tinkamas jums iš 8 galimų variantų. Šerdies vidinis matmuo 76 mm.

Etikečių suvyniojimo būdai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.