Spauda ant vokų

Tai kažkada buvo pagrindinė korespondencijos priemonė. Į vokus pakuojami laiškai, dokumentai, smulkūs, lengvi daiktai ir kita. Vokai su spauda gali būti naudojami įvairių progų metu. Dekoratyvinius su užrašais vokus populiaru rinktis siunčiant kvietimus į vestuves, krikštynas ar kitas šventes. Vokai su spauda - originaliau net sveikinant gimimo dienos proga.

Vokai

Vokų gamyba

Reikia pripažinti laikai pasikeitė ir vokas dabar nebe toks svarbus. Tačiau, net ir dabar vykdoma veikla kartais reikalauja suderintų ir pasirašytų dokumentų, kurie siunčiami vokuose, taip pat sąskaitos ar kita korespondencija. Bankai vis dar naudoja labai daug vokų, taigi, jei jums reikia vokų, tai siūlome pasigaminti su savo rekvizitais.

iPrint.lt - Vokas

Spausdinimas ant vokų

MAKETAVIMAS

Sukursime šabloną iš jūsų pateiktų duomenų. Sugeneruosime personalizuotus kontaktų duomenis iš duomenų bazės.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: logus, fonus, tekstą.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, surūšiuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Vokas - popierinis maišelis laiškui. 
Internetas

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime pasiūlyti pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau vokai dažnu atveju turi savo standartus ir improvizacijai daug vietos nėra. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. 

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio voko dydžio ir papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė vokų kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 1-3 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

KLASIKINIS MENIU

Katalogas ar knygutė sudėtinis produktas iš vidinių lapelių ir viršelio. Katalogas turi minkštą viršelį ir jie tarpusavyje gali būti segami arba klijuojami. Knygutė segama kabėmis, rišama spirale arba klijuojama.

PRABANGUS MENIU

Kaip ir klasikinis meniu ar valgiaraštis papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Vokų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite voką

Spaudai ant vokų naudojame įvairius vokus. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir kokybę. Jei reikia žaismingo ir kitokio tinkamas ir siūlomas pasirinkimas iš eilės dekoratyvinių vokų.

iPrint.lt - Vokai

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Vokas sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. 

iPrint.lt - CMYK spalvos

Pasirinkite C5, DL arba kitą

Vokas yra standartizuotas produktas, todėl tenka rinktis iš to kas yra gaminama.

iPrint.lt - Vokų formatai

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Maistas specifinė sritis, užsisakydami jį mes vadovaujamės savo rega ir renkamės tą, kuris atrodo skanus ir nematytas. Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangispauda.lt/meniu.html

iPrint.lt - UV lakas, prabangi spauda

Susisiekite su mumis

ADRESAS

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.